The Commitments Returning to tour the UK and Ireland, 5 years after a phenomenally successful, record-breaking run in London’s West End subsequent sell-out tour, The Commitments is based on the BAFTA award-winning film classic. Coming to the New Theatre from (Mon 15 - Sat 20 May) Find out more

Stand Up Mama Na Obrotach

Stand Up Mama Na Obrotach

Sun 26 Mar

Two years ago she didn’t know TikTok existed. Today she is one of the most recognisable characters and voices. You will hear stories that make you cry with laughter along with the iconic outfits!

2 lata temu nie wiedziała, że istnieje TikTok! Dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci i głosów! Mama na obrotach w rekordowym tempie zgromadziła już ponad 6 milionów fanów w internecie, a jej TingTongi obejrzały setki miliony widzów.
Znana z poczucia humoru i śląskiej gwary Mama na obrotach postanowiła wejść na STAND UPową scenę za namową jej obserwatorów.
“Mój pierwszy raz” to debiutancki i całkowicie autorski program popularnej internetowej twórczyni, w którym odnosi się do wszystkich nowych sytuacji w swoim życiu. W programie usłyszymy historie wywołujące łzy ze śmiechu, między innymi o relacji ze Starym, rodziną, fanami ale i hejterami! Nie zabraknie też tego za co pokochały ją miliony czyli kultowych strojów!
Ten program to moje największe wyzwanie w życiu, ale i największa frajda. Pokochałam to i wiem, że na scenie długo pozostanę! Gdy pomyślę też, że spotkam też tak wiele osób, które na co dzień wspierają mnie w internecie, to mam łzy w oczach. Kochom Wos bo Wy mi tę siłę daliście i nie zawiodę! – mówi twórczyni własnego stand upu.
Program w całości stworzony i spisany jest przez Mamę Na Obrotach. W dopracowaniu go pomagają najbardziej cenione postacie ze scen teatralno – komediowych.
Radio PRL zaprasza na STAND UP – MAMA NA OBROTACH
Występ przeznaczony dla osób 18+
Don’t Forget To Protect Your Tickets

Don’t Forget To Protect Your Tickets

For worry-free ticket purchases, and protection from COVID isolation, traffic delays, illness, adverse weather and more, just add for £2 per ticket when you check out!

Find out more